Dom Maklerski Noble Securities S.A.
obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:
Analityk w Departamencie Bankowości Inwestycyjnej
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie analiz strategicznych, rynkowych, finansowych i ekonomicznych
  • wsparcie operacyjne Project Managera w prowadzonych projektach
  • przygotowywanie, obsługa i realizacja procesów due diligence
  • przygotowywanie modeli finansowych, wycen oraz raportów corporate finance
  • prowadzenie monitoringów kredytowych emitentów obligacji korporacyjnych
  • sporządzanie materiałów marketingowych i opracowań rynkowych (prezentacje, teasery, memoranda informacyjne)

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki ekonomiczne lub nauki ścisłe)
  • preferowane doświadczenie w pracy/ straż/ praktyki w firmie inwestycyjnej lub consultingowej
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i samodzielność w sporządzaniu raportów oraz opracowań rynkowych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zaawansowana znajomość MS Excel i MS Power Point
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • licencja doradcy inwestycyjnego, maklera, certyfikaty CFA lub ACCA

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i uczestnictwo w programie premiowym (po okresie próbnym)
  • wsparcie mentorskie pod okiem doświadczonych Project Managerów
  • możliwość rozwoju zawodowego i przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • prywatną opiekę medyczną (z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny)
  • dofinansowanie Karty Multisport
  • szkolenia tematyczne

PRACUJĄC W NOBLE SECURITIES OTRZYMASZ:

Stabilne warunki zatrudnienia
Opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny
Umowę o pracę
Karnet Multisport Benefit System
Możliwość rozwoju zawodowego
Ubezpieczenie na życie

Aplikacje (CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj).

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.